درباره تی اچ دیزاینر

تی اچ دیزاینر فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ در بازه های وبلاگ نویسی آغاز نمود و در سال ۱۳۹۰ طراحی وب سایت را با سی ام اس هایی همچون نیوک، وردپرس و جوملا شروع کرد. در سال ۱۳۹۱ توانست به موفقیت های زیادی از جمله پیشرفت در سی ام اس ها، بهینه سازی آنها، جلب مشتری و رسمی تر نمودن فعالیت ها برسد و همچنین توانست پروژه های بزرگ تری را با موفقیت به ثبت برساند.
تی اچ دیزاینر بر اساس نیاز های مشتری می تواند هزینه های سنگین طراحی وب سایت را کاهش دهد و پشتیبانی آنها مهم ترین نکته ای است که مشتریان از آنها راضی خواهند بود.
تی اچ دیزاینر تخصص خاصی در ایجاد وب سایت های شرکتی نیز دارد. وب سایت های شرکتی مستلزم نظم خاصی در وب سایتشان است که رسمی بودن آنها مهم ترین نکته ای است که باید به آنها توجه نمود. وب سایت های شرکتی نیز باید دارای پشتیبانی نا محدود باشند تا همیشه در دسترس باشند. تی اچ دیزاینر با استراتژی خاص خود مشکلات را از مسیر این نوع وب سایت ها برداشته و توانسته وب سایت های شرکتی مهمی را طراحی و همچنین بیش از یک سال(هم اکنون) پشتیبانی کند.
تی اچ دیزاینر دارای سرعت عمل بالایی در طراحی وب سایت هایی است که باید در عین با کیفیت بودن به سرعت طراحی شوند و کار خود را شروع کنند. این نوع وب سایت ها با همکاری مشتریان می توانند توسط تی اچ دیزاینر در کمتر از یک هفته طراحی شوند.
تی اچ دیزاینر در سال ۱۳۹۳ توانسته خدمات خود را بطور چشمگیری افزایش دهد و این افزایش خدمات بی شک به نفع مشتریان ما خواهد بود. در حال حاضر هم اکنون نیز در حال افزایش خدمات هستیم.
معرفی وب سایت بامنامعرفی وب سایت بازار نگین رازیمعرفی وب سایت آویناوبمعرفی وب سایت ماهنامه مهندسی حفاظت از حریق
فهرست