در این مجموعه آیکن های فلت-تخت سه سری از آیکن های فلت(تخت مانند) وجود دارد که با فرمت PNG قابل تغییر و استفاده در هرجایی از تصاویر، وب سایت ها، بنر ها و … هستند.

آیکن ها بخش ویژه ای در هر بخشی از تکنولوژی دارند که می توانند طراحی سایت شما را بسیار زیبا تر کند. آیکن ها نشاند دهنده وضعیت یک عمل یا نشان دهنده ی کاری است که یک عملگر می خواهد انجام دهد،پس وجود آنها در هر بخشی از دنیای امروزی بخصوص در اینترنت ضروری است. این بدان معنا نیست که دیگر متون معنا و مفهوم خود را از دست بدهند، این بدان معنی است که فقط کمک کوچی به زیباتر شدن و مفهومی تر شدن یک بخش است.

هر سه سری از این مجموعه از آیکن های فلت دارای اندازه تصویر ۶۲ در ۶۲(تقریبا) هستند که برای استفاده در وب سایت ها گزینه بسیار خوبی به حساب می آید زیرا که هم حجم تصاویر پایین بوده و هم از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. این مجموعه از آیکن های تخت را هم اکنون با حجم نا چیزی در تی اچ دیزاینر می توانید دریافت کنید.

مجموعه آیکن های فلت(تخت)

استفاده از این آیکن ها به این صورت خواهد بود که ابتدا به یک نرم افزار همانند فتوشاپ نیاز دارید تا این تصاویر را فرمتی که دارند باز کنید. فرمت پی ان جی یا PNG به این صورت است که لایه ی پشتی تصاویر بصورت یک دیواری ست که نشان داده نمیشود ولی وجود دارد. این یک قوه ی مثبت در مورد فرمت ها پی ان جی است، پس دیگر نیازی نیست تصاویر را با قاب پشتی اشان داشته باشید. در فتوشاپ این تصاویر را می توانید همانگونه که هست Drag and Drop کنید در تصاویری که می خواهید.

نکته: در هر سری، تصاویر بصورت جداگانه می باشند، فقط برای راحتی کار

دانلود با حجم ۳۴۷ کیلوبایت با فرمت زیپ          –           رمز فایل: thdesigner.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست